16512

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M، آلمان ، 14 نفره ، زئولیت ، سه سبد ،Half Load، نمایشگر لمسی مخفی،+++A-2800000127121-

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۲۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
%
 • ظرفیت : 14نفره
 • سری : 8
 • کلاس مصرف انرژی : +++A
 • سطح صدا : 44db

نقد و بررسی اجمالی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M، آلمان ، 14 نفره ، زئولیت ، سه سبد ،Half Load، نمایشگر لمسی مخفی،+++A

ماشین ظرفشویی یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده برای افراد خانه دار محسوب می‌شود که برندهای مختلفی از جمله بوش برای تولید جدیدترین ظرفشویی تلاش می‌کنند تا بتوانند نگاه مشتریان را به خود معطوف کنند. ظرفشویی بوش SMS88TW02Mیکی از بی‌نظیرترین تولیدات این شرکت آلمانی بوش محسوب می‌شود که منطبق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. ظرفشویی سری 8 بوش ساخت کشور المان می‌باشد و با رنگ سفید خود مناسب برای کسانی که به رنگ روشن علاقه‌مند هستند و آشپزخانه‌های خود را با این رنگ چیدمان می‌کنند از طرفی این ظرفشویی 14 نفره بوش قادر است در هر سیکل از شستشو مقدار زیادی از ظروف را با کمترین مصرف انرژی شستشو دهد. در دادامه به معرفی کامل این ماشین ظرفشویی زئولیت دار بوش خواهیم پرداخت تا اگر قصد خرید ظرفشویی بوش 88tw02 را دارید با اطلاعات بیشتر آن را انتخاب کنید.

ظرفشویی بوش SMS88TW02M
ماشین ظرفشویی یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده برای خانواده محسوب می‌شود که برندهای مختلفی از جمله بوش برای تولید جدیدترین ظرفشویی تلاش می‌کنند تا بتوانند نگاه مشتریان را به خود معطوف کنند. ظرفشویی بوش مدل  SMS88TW02Mیکی از بی‌نظیرترین تولیدات این شرکت آلمانی بوش محسوب می‌شود که منطبق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. ظرفشویی سری 8 بوش ساخت کشور المان می‌باشد و با رنگ سفید خود مناسب برای کسانی که به رنگ روشن علاقه‌مند هستند و آشپزخانه‌های خود را با این رنگ چیدمان می‌کنند از طرفی این ظرفشویی 14 نفره بوش قادر است در هر سیکل از شستشو مقدار زیادی از ظروف را با کمترین مصرف انرژی شستشو دهد. در دادامه به معرفی کامل این ماشین ظرفشویی زئولیت دار بوش خواهیم پرداخت تا اگر قصد خرید ظرفشویی بوش 88tw02 را دارید با اطلاعات بیشتر آن را انتخاب کنید.
مصرف انرژی
عوامل زیادی تعیین کنند مصرف و کلاس انرژی یک ماشین ظرفشویی می‌باشد به عنوان مثال مصرف برق سالیانه، مصرف آبظرفشویی بوش سالیانه و سطح صدا تعدادی از این عوامل هستند البته بهتر است بدانید که شرکت بوش به مصرف انرژی اهمیت فوق العاده‌ای می‌دهد و محصولات خود را با بهینه‌ترین حالت و در بهترین رده کلاس انرژی قرار می‌دهد. ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M با قرار گرفتن در کلاس انرژی +++A نشان از کیفیت بالای خود دارد.

سطح صدا
ظرفشویی بوش SMS88TW02M صدایی معادل 42 دسی‌بل از خود تولید می‌کند که این سطح از صدا به هیچ عنوان گوش خراش و مزاحم برای انسان محسوب نمی‌شود در حقیقت این ظرفشویی آلمانی بوش جزو دستگاه‌های Silence محسوب می‌شود. بنابراین شما می‌توانید در پاسی از شب یا حتی زمانی که افراد خانواده در حال استفاده هستند ظرفشویی خود را روشن کنید.

ظرفیت
ظرفشویی 14 نفره بوش SMS88TW02M قادر است در هر سیکل شستشو مقدار زیادی از ظروف را شستشو دهد و اگر خودتان بخواهید این کار را انجام دهید قطعا آب و مواد شوینده زیادی را از دست خواهید داد.

برنامه‌های شستشو ظرفشویی بوش SMS88TW02M
معرفی برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش سری 8

معرفی برنامه‌های اصلی ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M
Auto 35-45
برای شستشو ظروف حساس مانند جام‌ها و لیوان‌های ظریف می‌تواند از این برنامه استفاده کنید.

Auto 45-65
برای شستشو ظروفی که چرب هستند و برای نظافتشان نیاز به دمای بالاتری دارید می‌توانید می توانید از این برنامه استفاده کنید.

Auto 65-75
برای شستشو ظروف بسیار چرب می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

Super 60
برای مشاهده یک نتیجه عالی و منحصربه فرد می‌توانید از برنامه شستشو یک ساعته و دمای آب 60 درجه سانتی گراد استفاده کنید.

Eco 50
برای صرف جویی در مصرف انرژی شرکت بوش برنامه Eco را تعبیه کرده تا ظرفشویی در بهینه‌ترین حالت عملکرد شستشو را انجام دهد.

Night 50
برای کاهش سطح صدا می‌توانید از برنامه شستشو شبانه استفاده کنید در حقیقت ظرفشویی بوش در این حالت کمترین صدا را از خود تولید می کند.

Quick 45
یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این ظرفشویی بوش سری 8 که به دفعات مورد استفاده قرار می‌گیرد شستشو سریع می‌باشد که در این حالت شستشو ظرف در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

Prerinse
برای آبکشی ظروف و شستن میوه و یا سبزی جات می‌تواند از این برنامه استفاده در این برنامه هیچ گونه مواد شوینده وجود ندارد.

معرفی برنامه‌های ویژه ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M
Shine&Dry
یکی از ویژگی‌های که روی این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 قابل مشاهده هستند ویژگی Perfect Dry می‌باشد که نشان از کیفیت بالای این ماشین ظرفشویی در خشک کردن ظروف دارد از طرفی این برنامه تلفیق شده با قابلیت درخشان کردن و یک نتیجه بسیار خوب را رقم میزند.

Hygiene Plus
کودکان خردسال از سیستم ایمنی بسیار ضعیفی برخوردار هستند که این امر موجب آسیب پذیری آن‌ها خواهد بود. شرکت بوش بر روی ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M قابلیت Hygiene را تعبیه کرده تا به کمک آن ظروف عاری از هرگونه باکتری شوند.

HalfLoad
این برنامه ویژه و کاربردی مناسب برای افرادی که به مصرف انرژی اهمیت می‌دهند. در حقیقت به کمک این برنامه شما می‌توانید ظروف خود را تنها در یک سبد قرار داده تا تنها آن سبد مورد شستشو قرار بگیرد و این امر موجب کاهش مصرف انرژی بخصوص آب خواهد شد.

Intensive Zone
شستن ظروف چرب یکی از مشکلات اکثر ماشین‌های ظرفشویی محسوب می‌شود که شرکت بوش برای حل آن برنامه ویژه‌ای با نام Intensive Zone معرفی کرده تا به کمک آن ظروف بزرگ مانند قابلمه و ماهی تابه را از هرگونه چربی پاک کند.

VarioSpeed Plus
شستشو سریع یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M محسوب می‌شود که کاربردی بوده و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. برنامه VarioSpeed Plus به عنوان یک برنامه ویژه با برنامه‌های اصلی قابل اجرا بوده و زمان شستشو برنامه‌های اصلی را کاهش خواهد داد در حقیقت این برنامه در شستشو ظروف تسریع می‌بخشد.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS88TW02M
سیستم خشک کن زئولیت
خشک کن یکی از ویژگی‌های است که در هر ماشین ظرفشویی به نحوه‌های گوناگون وجود دارد به عنوان مثال برخی اززئولیت ظرفشویی بوش ظرفشویی‌ها از یک فن و برخی دیگر نیز از دو فن برای خشک کردن ظروف بهره می‌برند و شماری دیگر از سیستم Zeolite برای خشک کردن ظروف استفاده می‌کنند. که هر کدام از آن‌ها نیاز ما را براورده خواهند کرد با این تفاوت که ظرفشویی‌هایی که از فن برای خشک کردن ظروف استفاده می‌کنند مصرف انرژی بالاتری دارند و این امر موجب می‌شود که در کلاس انرژی A+++ قرار نگیرند. در حقیقت زئولیت یه سنگ معدنی بوده که عملکرد آن به صورت است که رطوبت را به خود جذب می‌کند و بعد از جذب رطوبت از خود واکنش نشان می‌دهد و حرارت بسیار زیادی را تولید می‌کند که این حرارت موجب خشک کردن 100 درصد ظروف می‌شود بدون اینکه از المنت استفاده کرده باشد. بنابراین می‌توان گفت Zeolite علاوه بر خشک کردن 100 درصد ظروف موجب کاهش مصرف انرژی نیز خواهد شد که ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M مجهز به این ویژگی منحصر به فرد می‌باشد.

ماشین ظرفشویی زئولیت دار بوش سری 8

حسگر بار
یکی از ویژگی‌های خوبی که در ظرفشویی بوش مدل 88tw02 وجود دارد قابلیت تشخیص بار است در حقیقت این سنسور میزان آب مصرفی و زمان شستشو را مدیریت می‌کند به این صورت که بر اساس میزان ظروفی که داخل ظرفشویی قرار می‌دهید میزان آب مورد نیاز و زمان شستشو را تعیین می‌کند.

Aquastop Plus
شرکت بوش بر روی ماشین ظرفشویی سری 8 خود سیستم امنیتی Aquastop را تعبیه کرده است تا در صورت نشت آب مانع خروج آن شود و از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کند. در حقیقت Aquastop Plus از یک شلنگ دوجداره بهرمند است تا در صورت نشت آب به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش کند.

سنسور ایمنی AquaStop ظرفشویی بوش سری 8 آلمان

سه سبد با سیستم Vario Flex Pro
ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M دارای سه سبد با قابلیت Vario Flex Pro بوده که نشان دهنده کیفیت بالای سبدها و قابلیت ارتجاعی آن‌ها می‌باشد و به گونه‌ای طراحی شده که بیشترین مقدار ظروف را در خود جای خواهد داد. سبد Vario Flex علاوه بر ضخامت و مقاومت بالا قابلیت جابه‌جایی و تنظیم ارتفاع را نیز دارد تا بر اساس نوع و اندازه ظروف بتوانید آن را تنظیم کنید.

سبدهای مقاوم و انعطاف پذیر ظرفشویی بوش 88tw02

صفحه نمایش لمسی TFT
نوع صفحه نمایش ظرفشویی بوش SMS88TW02M به گونه‌ای طراحی شده تا هنگام بسته شدن درب ماشین ظرفشویی پنل دستگاه پنهان خواهد شد و نگرانی بابت برخورد اتفاقی دست با صفحه نمایش وجود ندارد از طرفی در صورت خیس بودن و چرب بودن دستتان همچنان عمل خواهد کرد و در مقابل نوسنات برق کمتر در معرض آسیب خواهد بود.

قفل کودک
شرکت بوش بر روی ظرفشویی خود سیستم ایمنی قفل کودک را تعبیه کرده است تا اگر کودک خردسال در منزل دارید نگران نباشید و با فعال کردن آن با خیال آسوده به سایر امور خود در منزل بپردازید.

تیم مشاوره و پشتیبانی بوش اَپ:02133507909-02133507910

واتساپ:09057209394

مشخصات فنی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M، آلمان ، 14 نفره ، زئولیت ، سه سبد ،Half Load، نمایشگر لمسی مخفی،+++A

.

 • ظرفیت
  14نفره
 • سری
  8
 • کلاس مصرف انرژی
  +++A
 • سطح صدا
  44db
 • میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
 • تعداد سبد varioflex plus
  3
 • Half load
  سیستم شستشوی نصف ظرفیت
 • Hygiene Plus
  تکنولوژی شستشوی بهداشتی ظروف
 • نوع پنل نمایشگر
  پنل لمسی توکار
 • نوع دستگاه
  ظرفشویی مبله
 • کشور سازنده
  آلمان
 • BLDC-موتور فوق العاده کم صدا با عمر طولانی
  ندارد
 • Home Connect
  ندارد
 • Zeolith-سیستم خشک کن زئولیت
  دارد
 • detergent automation- سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی
  ندارد
 • Aqua Sensor-سنسور میزان مصرف آب
  دارد
 • Load Sensor-سنسور تشخیص تعداد ظروف
  دارد
 • Aqua Stop-سیستم ضد نشت آب
  دارد
 • Active Water-سیستم صرفه جویی مصرف آب
  دارد
 • سیستم تاخیر در شروع برنامه
  دارد
 • قفل کودک
  دارد
 • نمایشگر
  دارد
 • نمایش زمان باقیمانده
  دارد
 • نشانگر میزان نمک و جلادهنده
  دارد
 • Machine Care_برنامه جرم گیری دستگاه
  ندارد
 • باز شدن درب خودکار پس از پایان شستشو
  ندارد
 • زبان صفحه نمایشگر
  انگلیسی
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها
  دارد
 • برنامه شستشو
  Turbospeed 20min-Quick Wash 65-Pre Rinse-Intensive 70-Glass 40-Eco50-Auto45،65
 • شناسه کالا
  2800000127121

نظرات کاربران برای: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M، آلمان ، 14 نفره ، زئولیت ، سه سبد ،Half Load، نمایشگر لمسی مخفی،+++A

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید