16512

چرا ماشین ظرفشویی بوش بخرم؟

ظرفشویی بیصدا

 چرا ماشین ظرفشویی بوش بخرمماشین های ظرفشویی بوش با متوسط ​​شگفت آور و سطح صدا 38 دسی بل کار می کنند. برای محیط پیرامون شما، این تقریباً به همان اندازه صدای رایانه رومیزی است! مهندسی دقیق در ساخت این ماشین ظرفشویی به یکی از ساکت ترین ماشین های ظرفشویی موجود امروزه تبدیل شده است. ماشین های ظرفشویی بوش با سه لایه عایق صدا ساخته می شوند و روی پایه ای با قالب جامد قرار می گیرند تا ارتعاشات را به حداقل ممکن برسانند.   سیستم موتور EcoSilence of به جای یک موتور بزرگ ، از دو موتور کوچک بدون برس تشکیل شده است و هر دو برای خاموش نگه داشتن ارتعاشات روی تعلیق های لاستیکی قرار می گیرند. ماشین های ظرفشویی بوش بسیار ساکت هستند ، حتی شامل چراغ های نشانگر برای سیگنال دادن به کاربران در هنگام اجرای چرخه هستند.

سبد سوم ماشین ظرفشویی بوش
با مدل های انتخابی که به جای دو سبد معمولی دارای سه سبد داخلی هستند ، ماشین ظرفشویی بوش به شما امکان می دهد ظرف های بیشتری را نیز به ازای هر بار تمیز کنید. سبد سوم ظرفشویی بوش با اختصاص یک سبد کامل به قطعات باریک تری مانند ظروف نقره و سایر ظروف آشپزی ، از فضای داخلی بیشترین استفاده می کند. همه ماشین های ظرفشویی بوش دارای سینی کارد و چنگال و قاشق و سایر ظروف نقره هستند.

ماشین ظرفشویی بوش یک روش خارق العاده برای عملکرد عالی و ظاهر مدرن به آشپزخانه شما است و هنگامی که در بوش اَپ خرید می کنید،با اطمینان از خرید و تحویل اسان ظرفشویی خود را در منزل داشته باشید  اکنون خرید کنید و بهترین مدل خانه خود را امروز پیدا کنید.

ظرفشویی بوش کلیک کنید

تیم فروش و پشتیبانی بوش اَپ:02133507909-02133507910-02133510171

واتساپ:09057209394