16512

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی بوش

اجازه دهید ابتدا در مورد ویژگی ActiveWater این ماشین لباسشویی صحبت کنیم . همانطور که می دانید ، یک ماشین لباسشویی سنتی آب زیادی مصرف می کند. بحران آب هر روز در حال افزایش است. به عنوان یک شهروند آگاه ، باید جلوی هدر رفتن آب را بگیریم. با توجه به این موضوع ، بوش ویژگی ActiveWater را به این ماشین لباسشویی معرفی کرد.

فناوری ActiveWater با کمک چندین حسگر می تواند وزن و نوع لباسشویی را تشخیص دهد . سپس بر اساس این اطلاعات ، میزان آب گرفته شده را به طور خودکار تنظیم می کند. در نتیجه ، هدر رفتن آب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد . بنابراین ، با ویژگی ActiveWater ، این ماشین لباسشویی می تواند هم در مصرف آب و هم در مصرف برق صرفه جویی کند .

حال بیایید در مورد فناوری VairoDrum صحبت کنیم . VairoDrum یک فناوری پیشرفته درام سازی است که توسط بوش تولید شده است. در این حالت طبل به گونه ای طراحی شده است که می تواند لکه های سرسخت را به راحتی از بین ببرد و در عین حال از لباس های ظریف شما مراقبت کند تا در حین شستشو آسیب نبیند.

برای خرید ماشین لباسشویی بوش کلیک کنید

اتمام چرخه لباسشویی برای ماشین لباسشویی سنتی زمان زیادی لازم دارد. در زندگی پرمشغله امروز ، انتظار برای تکمیل این فرآیند طولانی شستشو می تواند برای شما دردسر ساز شود. با توجه به شرایط ، بوش گزینه SpeedPerfect را به این ماشین لباسشویی اضافه کرده است.

گزینه SpeedPerfect می توانید زمان شستشو را تا کاهش 65٪ در مقایسه با یک واشر معمولی است. بنابراین با این ویژگی دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا چرخه شستشوی یکنواخت طولانی به پایان برسد. در مقایسه با ماشین لباسشویی سنتی ، می توانید کل فرآیند شستشو را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهید .

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه شود این است که از آنجا که ویژگی SpeedPerfect یک چرخه شستشوی سریع را انجام می دهد ، در این حالت مصرف برق بسیار بیشتر است. با توجه به این موضوع ، بوش ویژگی EcoPerfect را به این ماشین لباسشویی اضافه کرد.

اگر عجله ندارید و مدتی برای گذراندن وقت دارید ، می توانید گزینه EcoPerfect را انتخاب کنید . این گزینه تا 66٪ انرژی کمتری نسبت به ماشین لباسشویی معمولی مصرف می کند . بنابراین گرچه ممکن است گزینه EcoPerfect برای اتمام چرخه شستشو کمی بیشتر طول بکشد ، اما می توانید مصرف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید .

یکی از مشکلات آزار دهنده ماشین لباسشویی های سنتی لرزش و سر و صدا زیاد است. اما خوشبختانه شما مجبور نیستید با این ماشین لباسشویی دچار چنین دردسری شوید. این محصول با طراحی AntiVibration ارائه می شود . در نتیجه ، هم لرزش و هم صدا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. و همچنین تعادل واشر را افزایش می دهد.

یکی دیگر از مشکلات قابل توجه ماشین لباسشویی سنتی این است که با شروع چرخه شستشو ، دیگر نمی توانید لباس را به پایان برسانید. اما این ماشین لباسشویی با ReloadFunction همراه است . اگر فراموش نکرده اید که پارچه ای را قبل از شروع کار شستن اضافه کنید ، بعداً با کمک ReloadFunction می توانید آن را به راحتی اضافه کنید .

اگر بچه های کوچکی در خانه خود دارید ، می دانید که اتفاقاً تغییر تنظیمات ماشین لباسشویی به طور اتفاقی برای بچه ها اتفاق می افتد. شما می فهمید که این بسیار نگران کننده است. این ماشین لباسشویی دارای عملکرد Child-Lock است تا شما را از این کار راحت کند. با این ویژگی می توانید کنترل پنل را قفل کنید. در نتیجه ، فرزند شما دیگر نمی تواند تنظیمات را تغییر دهد.

خرید ماشین لباسشویی بوش

تیم مشاوره و پشتیبانی بوش اَپ:02133507909-02133507910

واتساپ:09057209394